+420 776 31 31 31 Litošická 409/10 | Praha 9
Otevírací doba: PO-ČT 9-12 |13-16 | PÁ - 9-12,13-14

Bělení zubů

Bělení zubů – Purewhitening – šetrný bělící systém s perfektními výsledky!

Bělení zubů Purewhitening

Purewhitening je šetrná metoda, kterou Vám doporučujeme vždy po absolvování dentální hygieny, a to ideálně s minimálně týdenním odstupem.

Dentální hygienistka vyhotoví před bělením přesný otisk Vašich zoubků, na základě kterého jsou vyrobeny formy/nosiče na bělící gely Purewhitening. Tyto nosiče jsou velmi jemné, v ústech téměř nepřekáží a jsou určeny výhradně pro Vás.

Po dobu dvou týdnů do nosičů aplikujete v rámci domácího použití na noc bělící gel, který postupně Vaše zuby účinně bělí prostřednictvím karbamidu peroxidu s koncentrací 10% a 16% (což odpovídá cca 3% a 5% peroxidu vodíku). Po dvou týdnech domácího bělení zubů se dostavíte do ordinace, kde Vám naše dentální hygienistka dovybělí zoubky do perfektní finální podoby prostřednictvím bělícího gelu (koncentrace 6% peroxidu vodíku).

Během procedury se někdy může objevit jejich zvýšená citlivost. Je důležité si uvědomit, že vybělit je možné pouze vlastní zuby, nikoliv korunky, fazety, či výplně, u kterých se jedná o náhradu dobarvovanou dle Vašich vlastních zubů. Proto naše klinika doporučuje bělení zubů před finálními korunkami, fazetami nebo výplněmi.

Základní pravidla pro bělení zubů

Dopřejte si nový zářivý úsměv s Purewhitening!

O způsobu a druhu bělení zubů je vždy nutná konzultace se zubním lékařem Dentální kliniky. Ne vždy je pro pacienta vhodná každá metoda zubního bělení. Zhotovené výplně, keramické korunky nebo můstky již nelze vybělit. Před vlastní procedurou bělení je potřeba mít chrup bez zubních kazů a dásně bez zánětu. Pacientům doporučujeme vždy několik dní před bělením zubů provedení dentální hygieny, jedná se o profesionální čistění zubů.

Na základě naší mnohaleté zkušenosti s různými typy bělení můžeme garantovat dlouhodobou účinnost ošetření. Míra životnosti bílých zubů po bělení je vždy závislá na způsobu životosprávy a zodpovědném přístupu pacienta ke svým zubům. Zanedbání přípravy na bělení zubů nebo nezodpovědný přístup pacienta mohou způsobit bolestivost procedury bělení i zkrácení jeho účinku.

Naše Dentální klinika nabízí pacientům také udržovací sadu po bělení, pro jedno použití, kterou doporučujeme aplikovat zhruba po dvou letech od provedení bělení zubů. Po 60ti minutách aplikace udržovací sady se původní efekt plně obnoví.