+420 776 31 31 31 Litošická 409/10 | Praha 9
Otevírací doba: PO-ČT 9-12 |13-16 | PÁ - 9-12,13-14

Stomatologická laboratoř

Součástí Dentální kliniky je také moderní zubní laboratoř, která pro pacienty zhotovuje fixní zubní náhrady na základě individuálního řešení. Stomatologická laboratoř vyrábí dentální náhrady vysoké kvality, estetické hodnoty a dlouhodobé životnosti.

Pro klienty Dentální kliniky zubní laboratoř zhotovuje především jednotlivé korunky, můstky a dostavby na zubní implantáty. Fixní zubní náhrady vyrábíme z metalokeramických, celokeramických i sklokeramických materiálů pomocí moderních metod a technologií.

Více než 100 základních odstínů – nerozeznáte vlastní zub od náhrady

Stomatologická laboratoř se nachází přímo v Dentální klinice, což je jedna z výhod naší efektivní koncepce péče o pacienty: Moderní stomatologické centrum – kompletní zubní ošetření na jednom místě.

Zubní laborant tak například může konzultovat přímo s lékařem a klientem správnou barevnost dentálních náhrad a vybrat přesný odstín zubní náhrady. Výsledkem je, že ani sám klient téměř nerozezná svůj vlastní zoubek od dentální náhrady zhotovené v naší laboratoři. Stomatologická laboratoř Dentální kliniky nabízí více než 100 základních barevných odlišení, které se následně individuálně dobarvují přesně k barvě Vašich zoubků.

Zubní laboratoř – odbornost a nové trendy

Odborná školení poskytují komplexní přehled o nových trendech ve stomatologii

Zubní laboranti stomatologické laboratoře jsou pravidelnými účastníky odborných školení v rámci systému vzdělávání specialistů a lékařů Dentální kliniky. Odbornost si zvyšují nejen pomocí vzdělávacích programů určených pro zubní laboranty, ale účastní se i vybraných školení pro stomatology.

Specialistům zubní laboratoře tak Dentální klinika zajišťuje nejen přehled o nových trendech ve stomatologii, ale zároveň také přispívá k velmi efektivní spolupráci mezi lékaři a zubními laboranty.

Spolupráce mezi zubními lékaři a laboranty je velmi důležitá, neboť výsledkem jejich týmové práce je v konečném důsledku především spokojený klient, odcházející ze zubní ordinace s perfektní zubní náhradou. Stomatolog a specialista zubní laboratoře tak musí odvést naprosto precizní výkon. V tomto případě možná více než kde jinde platí: „Ten dělá to a ten zas tohle a všichni dohromady udělají moc…“

Zubní laboratoř Cresco Titan

Naše Dentální klinika spolupracuje rovněž s vynikajícími kolegy ze stomatologických laboratoří CRESCO TITAN, kteří zajišťují výrobu konstrukcí v CAD/CAM frézovacích strojích (moderní 3D technologie), jež jsou technologickou špičkou ve strojovém zpracování zubních náhrad.

Možnost zubních náhrad také díky CAD systému.